Ogłoszenia na XXXII niedzielę zwykłą (11.11.2018r.)

1. Obchodzimy dziś 100. rocznicę odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości po 123 latach niewoli. Wspominając czas trudnego wykuwania niepodległości Polski, trzeba o tym pamiętać również i dzisiaj, chociaż żyjemy już w wolnej i niepodległej Ojczyźnie. I dzisiaj musimy myśleć o odrodzeniu się naszego narodu i nas samych w wielu różnych wymiarach.

2. Jutro chcemy przedłużyć świętowanie rocznicy odzyskania niepodległości. Zapraszam na adorację od godz. 15.00 do 16.00 w intencji naszej Ojczyzny . Zaczniemy koronką, odmówimy różaniec, chcemy w tym czasie szczególnie pamiętać o tych, którzy przelewali swoją krew i oddawali życie w obronie Ojczyzny.

3. Dziękuję dzieciom i młodzieży z naszej szkoły wraz z paniami Teresą Napolską i Asią Zimolzak na czele za przygotowanie apelu patriotycznego.

4. Za tydzień zbiórka do puszek na Fundusz Organizacji „Kościół w potrzebie” – „Pakistan – przerwać milczenie”.

5. Bóg zapłać za ofiary na tacę gospodarczą. 1995 zł.

6. GAZETY – GOŚĆ NIEDZIELNY.

intencje