Ogłoszenia na XXXII niedzielę zwykłą (dn. 10.11.2019r.)

1. Dzisiejsza listopadowa niedziela ukierunkowuje nasze myśli na zmartwychwstanie i życie wieczne. Wspominając w tych dniach naszych bliskich zmarłych, pamiętajmy, że również kresem naszych ziemskich dróg jest wieczna rzeczywistość.

2. Z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości pragniemy polecać Bożej Opatrzności losy naszej Ojczyzny i rodaków na całym świecie. W naszym kościele jutro Msze Święte o 9. i 11.

3. Obchodzimy dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. To okazja do szczególnej pamięci i modlitwy w intencji chrześcijan prześladowanych na całym świecie. Zbiórka do puszek na Fundusz Organizacji „Kościół w potrzebie” – Sudan Południowy odbedzie się za tydzień.

4. W piątek kandydaci do bierzmowania i kilku dorosłych uczestniczyło w wieczorze chwały w Płocku. W sobotę grupa 42 dzieci i młodzież którzy systematycznie uczestniczyli w nabożeństwach różańcowych była na wycieczce w Płocka. Wszyscy zadowolenie i szczęśliwi wrócili do domu .

5. Dziś spotkanie dla dzieci komunijnych z klas 3 i 4 wraz z rodzicami. Po mszy o 11.00.

5. Bóg zapłać za ofiary na tacę gospodarczą.

6. GAZETY – GOŚĆ NIEDZIELNY. Intencje