Ogłoszenia na XXXIII niedzielę zwykłą (17.11.2019r.)

1. W przyszłą niedzielę, która jest ostatnią roku liturgicznego przeżywać będziemy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Ta uroczystość to dzień patronalny ministrantów. Na mszy św. o 11.00 nasi trzej kandydaci zostaną przyjęci do grona ministrantów i otrzymają komże.

2. W piątek 22.11 po mszy św. nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

3. Za tydzień po mszy o godz. 16.00. zapraszam na spotkanie kandydatów do bierzmowania.

4. W tym tygodniu w piątek wspomnienie Św. Cecylii. To patronka muzyki kościelnej, organistów, wszystkich śpiewających. Za przyczyną św. Cecylii życzymy panu Piotrowi, naszemu organiście, chórzystkom i młodym scholistkom wszelkich Bożych łask aby śpiewali na Chwałę Boga i dla nas z pożytkiem 🙂

5. Po mszy św. zbiórka do puszek na Fundusz Organizacji „Kościół w potrzebie” – Sudan Południowy.

6. Gość niedzielny. Bóg zapłać za ofiary, Intencje.