Ogłoszenia na XXXIII niedzielę zwykłą (18.11.2018 r.)

1. W przyszłą ostatnią niedzielę roku liturgicznego Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Ta uroczystość to dzień patronalny ministrantów. Na mszy św. o 11.00 nasi dwaj kandydaci zostaną przyjęci do grona ministrantów i otrzymają komże.

2. Tak się pięknie składa że w tym dniu nasza parafia będzie przeżywała niedzielę powołaniową. Przyjadą do nas klerycy z Płockiego Seminarium wraz z ks. Wicerektorem Andrzejem Pieńdykiem.

2. W czwartek 22.11 msza św. o 17.00 i nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

3. Za tydzień po mszy o godz. 11.00. spotkanie dla dzieci komunijnych (3 i 4 kl.) wraz z rodzicami. Spotkanie poprowadzą klerycy. A o godz. 15.00 zapraszam na spotkanie naszą młodzież, starszych ministrantów oraz kandydatów do bierzmowania.

4. Dziś zbiórka do puszek na organizację Kościół w potrzebie. „Pakistan – przerwać milczenie”. Bóg zapłać za ofiary

5. W tym tygodniu wspomnienie Św. Cecylii. To patronka muzyki kościelnej, organistów, wszystkich śpiewających. Za przyczyną św. Cecylii życzymy panu Piotrowi, naszemu organiście, chórzystkom i młodym scholistkom wszelkich Bożych łask aby śpiewali na Chwałę Boga i dla nas z pożytkiem 🙂

6. 1 i 2 11. zebraliśmy około 3 tys na ogrzewanie. Jest coraz chłodniej więc w tym tygodniu ruszyły nasze naftowe piecyki.

7. Pani Ania Leśniewska z Żuromina organizuje wyjazd do Torunia 1.12 na 27 rocznicę Radia Maryja. Nr telefonu w zakrystii.

8. Gość niedzielny. Bóg zapłać za ofiary

9. Intencje.