Ogłoszeniana II Niedzielę Adwentu – (09.12.2018r.)

1. Dzisiejsza niedzielajest Dniem modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie.Modlimy się w intencji naszych braci i sióstr, zwłaszcza z krajówdawnego Związku Sowieckiego. Po każdej Mszy Świętej można ichwesprzeć materialnie, wrzucając ofiary do puszek.

2. Wzakrystii można nabyć świece Caritas na stół Wigilijny. Cena świec to 6 i 12zł.
3.W piąte krozpoczną się nasze rekolekcje adwentowe. Poprowadzi je ks. Grzegorz Ślesicki Zachęcam do takiego zorganizowania sobie czasu na te dni rekolekcyjne by dobrze duchowo przygotować się do świąt Bożego Narodzenia. Do spowiedzi zachęcam w piątek i sobotę. Będzie 2 dodatkowych spowiedników.Na15 minut przed każdą mszą bedą już w konfesjonałach.

4.W rekolekcje Msze św. o 10, 15 i 17. Pół godziny wcześniej różaniec. W niedzielę msze jak zwykle. Plan rekolekcji dostępny na tablicy ogłoszeń. Jest  na stronie parafialnej.

5.Bóg zapłać za ofiary na tacę gospodarczą.

6.Intencje